19.01.2017

Youtubedan Nasil Para Kazanilir?

YouTube Para Kazanma Sitesi - PARATUBE

Youtube'dan para kazanmak hiç de kolay değil özellikle de biz TÜRK youtuberları (Youtube'a içerik video sağlayıcı yani video yükleyen herkes) için.
Dünyada başka ülkelerde ve başka dillerde youtuberlık yapanlar maalesef bizden kat kat öndeler. Bu, bizden daha fazla kazanabiliyorlar anlamına gelmektedir. Biz Türkler henüz bu yolunda başında olsak bile yine de aramızda, youtubeden para kazanma olayını çözmüş ve profesyonelleşmiş arkadaşlarımız var.

Şimdi Youtube'dan nasıl bir gelir kapısı oluşturulabilir? Bunu anlatalım...
Öncelikle Youtube, Dünya'nın en çok ziyaret edilen 3. sitesi olma ünvanına sahiptir! Bu sayede Youtube, en büyük video arama motorudur. Youtube videoları tüm arama motorlarında ve Google arama sonuçlarında indexlenir. Youtube her gün 3 milyar ziyaretci almakta ve bu sayı gün geçtikçe de artar. Youtube mobile günlük 100 milyon ziyaretci alıyor ve bu sayı da hergün artıyor. 

Bütün bu rakamlardan bahsetmenin amacı; ne kadar büyük bir pasta olduğunun kanıtını görmeniz ve "neden bir dilim de siz almayasınız?" Sorusunu sormak içindir.

Sabır ve emek isteyen o kadar da kolay olmayan bu işi kafaya takan herkes yapabilir. Size ÖNEMLİ bir yan gelir olacaktır ve zaman geçtikçe de insanları bu işe teşfik edecektir. 

Youtube'dan para kazanma bizler için yepyeni ve önemli bir fırsattır. Youtube Türkçe arayüzünün devreye girmesi Türkiye'de bu gelir modelinin artmasını sağlayacak ilk faktörler arasında yerini aldı. Birçok internet kullanıcısı için hobi olan video içerik üretimini bir iş modeli haline dönüştürebileceğiz.
Evet, tüm iş bu 2 ana adımdan ibaret. Bunları nasıl yapacağınızı bilmediğiniz noktada Paratube sistemi devreye giriyor. Size bu adımları en sağlam şekilde nasıl atacağınızı, videolu eğitimlerle bir bir anlatıyor. 

Paratube sistemi sayesinde, etkili videolar hazırlamayı ve Google'da ilk sayfaya çıkarak daha çok ziyaretçi sağlamayı kolaylıkla öğreneceksin. Videolu eğitimler adım adım ne yapman gerektiğini anlatır. 

PARATUBE sisteminin güzel tarafı, ister yurtdışı affiliate (satış ortaklığı) ister Xticaret affiliate istersen de kendi ürün ve hizmetlerini pazarlamada kullanabilmen için uygun olmasıdır. ParaTube sadece satış ortaklarına değil, ürün ve hizmetlerini müşterilerle buluşturmaya çalışan her tür firmaya inanılmaz bir yöntem sağlıyor. Bana göre Yutube'dan para kazanma konusunda en etkili sistem. Istediğin videoları Googleda ilk sayfaya getirmeyi sağladığı için reklamlarla da para kazanma yolunu seçebilirsin. Herhangi bir ürün satmanı da gerektirmez. Videoları ilk izlediğimde ne kadar basit bir yöntemmiş buna mı para verdim diye düşündüm bir an, ancak oldukça karmaşık bir işi Musa Bey öyle güzel ve basite indirgeyerek anlatmıştı ki bunu ancak tüm videoları izleyip bitirdiğimde anlayabilmiştim. 

Bu eğitimi izlediğinizde kafanızda öyle şimşekler çakacak ki , ParaTube Resmi Satış sayfasında belirtildiği kadar iddialı bir yöntem olduğunu anlayacaksınız. ParaTube sayesinde şu anda Clickbank'ta istediğim ürünleri ücretsiz tanıtabiliyorum :). Bu eğitimi indirimli fiyatıyla gecikmeden almanı öneririm. Bu kadar kolay ve düzgün anlatımı yapan başka yer yok.

Öğrenirken hemen uygulayabileceğin kolaylıkta ve anlaşılır olan ParaTube videoları, internette hangi işi yaparsan yap sana büyük fayda ve gelir sağlayacaktır. 

Şimdiden Bol ve Keyifli Kazançlar Dilerim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz...