17.01.2017

XTicaret İnternetten Kazanma Dijital Eğitim Kitabı

XTicaret Üyesi Ol ve Ücretsiz XTicaret İnternetten Kazanma Dijital Eğitim Kitabı'nı Hemen Indir!


XTicaret Nedir?

XTicaret, teknik tanımıyla: Satıcıların (ürün sahibi), satış ortaklarının (affiliate), alıcıların (ihtiyaç sahibi) aynı çatı altında buluşmasını ve birlikte hareket etmesini sağlayan; bunu sağlamak için kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Türkiye'deki ilk satış odaklı teknoloji platformudur.

XTicaret.com'a üye olduğunuzda, Xticaret Satış Ortağı olarak portföyünde bulunan tüm ürünleri inceleyebilir ve ortaklık linklerinizi hemen oluşturarak (ürün tercih sınırı olmaksızın) satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ister sosyal ağlardan, isterseniz blog/site kurarak, internetin tüm olanaklarından faydalanarak satış ortaklığı yapabilirsiniz.

Xticaret, sizi bu konuda eğitimleriyle de destekler. Üyeliğinizi açın ve hemen "Hesabım" bölümünden eğitimler dahil tüm hizmetlere ulaşın.

 internettenkazanmasitelerim.blogspot.com

Düzenli ve iyi bir gelir elde etmek için, XTicaret'te ister Satış Ortağı, ister X Ticaret Ürün Sahibi olarak yer alabilir, günden güne bu gelirinizi artırabilirsiniz. Şayet bir ürün sahibi iseniz, ürününüzü Xticaret.com'a dahil ederek satış ve pazarlamasının yapılmasına başlayabilirsiniz.

Internette kazanma sitelerimden biri olan, hem satış ortaklarına hem ürün sahiplerine haftada binlerce TL kazanma imkanı sunan X Ticaret'e aşağıdaki bağlantıları tıklayarak sadece birkaç dakikada kayıt olabilirsiniz.  BOL KAZANÇLAR...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz...